FTL, LTL nákladná kamiónová preprava tovaru

Naša nákladná kamiónová preprava tovaru je postavená na presnosti a rýchlosti. Rozumieme, že rýchle doručenie môže byť rozdielom medzi spokojným zákazníkom a stratou obchodu. Preto sme pripravení poskytnúť vám služby, ktoré zabezpečia presné doručenie v časovom rámci, ktorý potrebujete. Autodoprava nie je len preprava, je to spolupráca a preto spolupracujeme s vami na plánovaní, sledovaní a doručovaní vašich tovarov, aby ste mohli s dôverou rozvíjať svoje podnikanie.

RL ROAD TRANSPORT FTL (Celovozové prepravy)

Služba RL ROAD TRANSPORT FTL preprava (Full Truck Load) označuje celokamiónovú prepravu iba Vášho tovaru v nákladnom vozidle, ktorý je dodaný na miesto určenia podľa Vašich požiadaviek v rámci krajín Európskej Únie (ďalej len EÚ), ale aj krajín mimo EÚ. V prípade potreby zabezpečujeme aj vybavenie colných formalít.

Podľa druhu prepravovaného tovaru Vám vieme ponúknuť rôzne typy nákladných vozidiel pre FTL (celokamiónový prepravný servis)

ftl preprava tovaru
ltl nákladná preprava

RL ROAD TRANSPORT LTL

Služba RL ROAD TRANSPORT LTL preprava (Less Than Truck Load) označuje prepravu Vašej zásielky, ktorá nevyužije celý nákladný priestor vozidla, ale pre vyššiu efektivitu prepravy je voľný úložný priestor doložený ďalšími zásielkami. V tomto prípade platíte iba za reálnu cenu prepravy z objemu Vašej zásielky.